• Alle
  • Administratie
  • Conciërge
  • Directie
  • IB & Zorg
  • Leerkracht
  • Specialist
Anne Otterloo
Leerkracht
Groep 1-2D ma, di, woe (OeO)
Bouwcoördinator 1-2
Astrid Tol
IB & Zorg
Leerlingbegeleider wo, do
Astrid van Iterson
Leerkracht
Groep 4B woe, do, vr
Carla van Swieten
Leerkracht, Specialist
Groep 1-2C do
Vakleerkracht Muziek di, wo
Caroline Dijkstra
Leerkracht
Groep 3B ma, di, vrij
Cecile Visser
Leerkracht
Groep 3A woe, do, vrij
Corine Jonkman
IB & Zorg
Leerlingbegeleider di.ochtend, wo, do
Curly van Wijk
Leerkracht
Groep 1-2A ma, di
Edmund Jansen
Leerkracht
Groep 7B
Els Wubben
Leerkracht
Groep 1-2C ma, di, wo, vrij
Eshelle Boekwijt
Leerkracht
Groep 4A
Gymspecialist
Eveline Koonincks
Leerkracht, Specialist
Groep 1-2D woe (OeO), do, vrij
Kanjerspecialist; Taakspelspecialist
Freya Exelmans
Leerkracht
Groep 1-2B do, vrij
Gwenny Veereschild
Leerkracht, Specialist
Groep 1-2A woe, do, vrij
Kanjerspecialist
Ine van Berkesteijn
IB & Zorg
Leerlingbegeleider ma, di, wo
Ineke van der Burg
Leerkracht
Groep 1-2B ma, di, woe
Irene van Wijk
Administratie
Evenementencoördinator woe
Isabel Sousa
Leerkracht, Specialist
Vakleerkracht gym ma, di
Jiska de Jong
IB & Zorg, Leerkracht, Specialist
Intern begeleider groep 5 t/m 8 di, wo, do, vr
Gedragsspecialist; Taakspelspecialist
Jordy Jansen
Leerkracht, Specialist
Groep 8A
ICT specialist
Juliette Lapré
Leerkracht
Groep 5
Bovenbouwcoördinator 5-8
Kim Good
Leerkracht
Groep 3B wo, do
Kitty Julien
IB & Zorg
Leerlingbegeleider groep 1-2 t/m 4, di, wo, do
Lieke van Dijk
Leerkracht
Groep 3A ma, di, vr
Marc Winter
Leerkracht
Groep 6A
Marga van Esbroeck
Leerkracht
Vervanging groep 3 t/m 8
Marianne Simmers
Administratie
ma, woe, vr ochtend
Marieke Vreeburg
Directie
Directeur ma, di, wo, vr
Mariëlle van Raaij
Leerkracht, Specialist
Groep 6B ma di vr
Leesspecialist
Marijke Ridderhof
Leerkracht, Specialist
Groep 8A woe
Vakleerkracht Beeldende vorming ma & do
Martha Bergen
Leerkracht
Groep 7A
Monique Smits
IB & Zorg
Intern begeleider groep 1-2 t/m 4 di, wo, do
Oskar van der Velden
Conciërge
ma t/m vr
Rianda van der Zwan
Leerkracht, Specialist
Evenementencoördinator, ondersteuning directie
ICT specialist
Ruben Margés
Leerkracht
Groep 8B
Gymspecialist
Simone Rog
Leerkracht, Specialist
groep 6B woe do
Vakleerkracht Dans/Theater vr
Suzanne Mens
Leerkracht, Specialist
Groep 4B ma, di, woe
Specialist begaafdheid vr
X