Team

  • Alle
  • Administratie
  • Directie
  • IB & Zorg
  • Leerkracht
  • Specialist
Anne Otterloo
Leerkracht
Groep 1-2D ma, di, woe (OeO)
Bouwcoördinator 1-2
Astrid van Iterson
Leerkracht
Groep 3B ma, di, woe
Carla van Swieten
Leerkracht, Specialist
Groep 1-2C do
Vakleerkracht Muziek
Caroline Albers
Leerkracht, Specialist
Groep 8 do, vrij
Bouwcoordinator groep 6, 7, 8
Rekenspecialist
Caroline Dijkstra
Leerkracht
Groep 4A ma, di, vrij
Caroline Dolkens
Leerkracht
Groep 3A woe,
Groep 4B do, vrij
Cecile Visser
Leerkracht
Groep 5B woe, do, vrij
Corry Nederhof
Directie
Directeur ma, di, woe, do
Curly van Wijk
Leerkracht
Groep 1-2A ma, di
Dimphy van Breugel
IB & Zorg
Leerlingbegeleider di, vrij
Edmund Jansen
Leerkracht
Groep 6B
Els Wubben
Leerkracht
Groep 1-2C ma, di, woe, vr
Eveline Koonincks
Leerkracht, Specialist
Groep 1-2D woe (OeO), do, vrij
Kanjerspecialist,
Taakspelspecialist
Freya Exelmans
Leerkracht
Groep 1-2B do, vrij
Gwenny Veereschild
Leerkracht
Groep 1-2A woe, do, vrij
Haleh Hosseini
Leerkracht, Specialist
Groep 3A woe, do
Kanjerspecialist
Ine van Berkesteijn
IB & Zorg
Leerlingbegeleider ma, di, do
Ineke van der Burg
Leerkracht
Groep 1-2B ma, di, woe
Irene van Wijk
IB & Zorg
Leerlingbegeleider di, woe, vr
Isabel Sousa
Leerkracht
Vakleerkracht gym ma, di
Jacqueline Langeveld
Leerkracht
Groep 8 ma, di, woe
Jiska de Jong
IB & Zorg, Specialist
Intern begeleider groep 5 t/m 8 di, woe (OeO), do, vr. (OeO)
Gedragsspecialist,
Gymspecialist,
Taakspelspecialist
Jordy Jansen
Leerkracht, Specialist
Groep 7-8
ICT specialist
Juliette Lapré
Leerkracht
Groep 5A
Lieke van Dijk
Leerkracht
Groep 3A ma, di, vr
Mandy van Egmond
Leerkracht
Groep 3B do, vr
Marc Winter
Leerkracht
Groep 6A
Marga van Esbroeck
Leerkracht
Groep 5B ma, di
Margaret Veldhuizen
Leerkracht
Groep 4B ma, di, woe
Marianne Simmers
Administratie
ma, woe, vr ochtend
Mariëlle van Raaij
Leerkracht
Groep 7 ma, di, do, vr
Marijke Ridderhof
Leerkracht, Specialist
Groep 7 woe
Vakleerkracht Beeldende vorming
Miranda Holster
Directie
Adjunct directeur di, do, vrij
Monique Smits
IB & Zorg
Intern begeleider groep 1-2 t/m 4 ma.mid, di, woe (OeO), vr. (OeO)
Rianda van der Zwan
Leerkracht, Specialist
Groep 3B
Gymspecialist, ICT specialist
Simone Rog
Leerkracht, Specialist
groep 4A di, woe
Vakleerkracht Dans/Theater
Suzanne Mens
Leerkracht, Specialist
Groep 7-8 di,woe
Specialist begaafdheid
X